Dom

Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd

Profil firmy
Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd z siedzibą w Changgang Middle Road, dystrykt Haizhu, Guangzhou City, specjalizujący się w tkaninach koronkowych od ponad 16 lat, z profesjonalnymi działami badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży, stał się jednym z największych producentów koronek w Chinach.

Nasza fabryka dzianin została założona w 1997 roku, znajduje się w mieście Changle w prowincji Fujian. Dbaliśmy o wszelkiego rodzaju koronki, w tym elastyczną koronkę spandex, elastyczną koronkę, bez rozciągliwej koronki i koronki, żakardowe koronki itp. Technologie dotyczą hot-stampingu, druku, flokowania, szlifowania i hafty itp. Nasza fabryka sprowadza maszyny, które sprowadzają do Karl Mayer Textile Machinery Ltd. w Niemczech. Takich jak MRSSJ63 / 1, MRSSJ56 / 1, MRSSJ43 / 1, maszyna E-lace, MRES25, MRES32. Wykonujemy również kilka zmodyfikowanych maszyn, takich jak MRES42, 43,45,48,50,56,58,60 dodanych prowadnic żakardowych, oraz niektórych maszyn żakardowych takich jak MRGF31 / 16 itp. Tkanina wygląda elegancko, wyrafinowany i doskonały. Jest szeroko stosowany do odzieży damskiej, bielizny, bielizny, piżam, sukien ślubnych, strojów wieczorowych, modelowania sylwetki i serii sukienek damskich, także skarpet, zasłon, serii pościeli.

Posiadamy nie tylko zaawansowany sprzęt produkcyjny i moce produkcyjne, ale także wybitnych menedżerów. Oto 15 doskonałych projektantów, ponad 30 profesorów technicznych, 20 techników utrzymania ruchu, ponad 300 doświadczonych pracowników przędzy blokowej i zaawansowana linia produkcyjna. Aktualizujemy nowe projekty każdego roku i nieustannie poszerzamy zakres firmy. Nasza zdolność produkcyjna wynosi ponad 10 milionów ton rocznie. Nasze koronki tkaniny sprzedają się dobrze na całym świecie.

Nasza fabryka farbiarska została założona w czerwcu 2012 r. W prowincji Sihui w prowincji Guangdong. Istnieje 45 zestawów wysokiej temperatury i normalnych kadzi do barwienia, 5 zestawów Ustawienie maszyny, 12 mistrzów farbowania, 200 wyrafinowanych pracowników, specjalizujących się w tkaninach koronkowych. Miesięczna transakcja osiągnęła 1400 ton.

Każdego roku uczestniczymy w wystawach w kraju i za granicą, takich jak Szanghaj, Hongkong, Singapur, Dubaj, Francja i Stany Zjednoczone, itp. Nasza firma opowiada się za zarządzaniem humanizacją i zapewnia komfortowe środowisko pracy, przejrzysty system nagród, szkolenia i możliwości rozwoju.

Wraz z rozwojem różnorodnych internetowych zasobów informacyjnych, każda branża staje przed większymi możliwościami i wyzwaniami. Mając oko na przyszłość, Shineder będzie nadal wyznaczał "wysokiej klasy usługi, produkty wysokiej jakości" jako orientację rynkową. Dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać innowacyjność i rozwój, aby uzyskać wsparcie i zaufanie klientów.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
1. Nasza fabryka dziewiarska znajduje się w mieście Changle w prowincji Fujian w 1997 roku

2. Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd założona w 2010 roku

3. Nasza fabryka farbiarska została założona w czerwcu 2012 roku

Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd Guangzhou Shineder Textile Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Shineder

Ilość pracowników : 500~1000

Rok założenia : 2010

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Metallic Lace Fabric na sprzedaż dobra jakość Metallic Lace Fabric na sprzedaż